İstediğiniz zaman aboneliğinizi başlatın, tüm özellikleri sınırsız kullanın

7/24 Danışan Kaydı

Nerede olursanız olun 7/24 danışan kaydı oluşturun, danışan bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayın.

Randevu

Randevu Takibi

Çalışma saatlerinize göre randevu takviminizi ayarlayın, karışıklık yaşamadan randevu oluşturun.

Tedavi Kaydı

Diyet Listesi Kaydı

Diyet listesi ve planlamaları kolaylıkla yapın, tek tıkla danışanlarınızın klinik geçmişi elinizin altında olsun.

SMS

e-Dönüşüm

e-Fatura, e-SMM entegrasyonu ile pratik bir şekilde fatura hazırlayın ve gönderin. Tüm faturalarınıza fiziksel saklama zorluğu yaşamadan erişim sağlayın.

Finansal Özellikler

Finansal Özellikler

Detaylı raporlama seçenekleriyle cironuzu, giderlerinizi kontrol edin, karlılığınızı ölçün.

SMS

SMS Modülü

DiyetBulut SMS Modülü sayesinde danışanlarınıza toplu SMS atın, hazır SMS şablonlarımız sayesinde danışanlarınıza tek tıkla randevularını ve kontrollerini hatırlatın ve danışan-diyetisyen ilişkinizi sürekli canlı tutun.

OTOMATİK VERİ YEDEKLEME

DiyetBulut’ta tüm verileriniz anlık, otomatik olarak yedeklenir böylece manuel yedek alma zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

%100 GÜVENLİKLİ ALT YAPI

Verileriniz sizler için olduğu kadar bizler için de çok kıymetli. Tüm verileriniz üst düzey güvelik duvarları, şifreleme, veri yedekleme ve SSL güvenlik teknolojileri sayesinde korunmaktadır.

KOLAY VE HESAPLI

Kullanıcı dostu ara yüzü ile kolayca klinik süreçlerinizi yönetebilir, bu süreçleri ayrı ayrı yönetmeye çalıştığınız zamanlardan ve kaynaklardan tasarruf edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

DiyetBulut hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

DiyetBulut programını nasıl kullanabilirim? +

DiyetBulut kullanmak için ilk olarak hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Anasayfadaki Ücretsiz Deneyin butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir, hesabınıza girmek için gerekli olan bilgiler cep telefonunuza iletilecektir. DiyetBulut demo hesabınızı ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu süreçten sonra lisanslı kullanıma geçebilmek için aylık veya yıllık lisans ücretlerinden size uygun ödeme planı ile devam edebilirsiniz.

DiyetBulut’u tek seferde satın alıp kullanabilir miyim? +

DiyetBulut abonelik mantığı ile çalışan bir programdır. Bu çalışma biçimi; teknolojide SaaS (Software as a Service - Hizmet olarak yazılım) olarak isimlendirilmiştir ve günümüz teknolojilerinin bir çoğu Saas olarak servis edilmektedir. Bu sebeple tek bir seferde yüksek lisans maliyetlerine katlanmak yerine kullandığınız kadar lisans ödemesi yapmış olursunuz. Üstelik ödeme planınız süresince, ürün özelinde yayınladığımız güncellemeler için sizlere ekstra maliyet yansıtılmaz.

DiyetBulut hesabınıza erişebilmeniz için internetinizin olması gerekmektedir. DiyetBulut online bir program olması sebebiyle bilgisayarınıza kurup offline olarak kullanabileceğiniz bir program değildir. İnternet vasıtası ile bilgisayarınızdan hesabınıza istediğiniz her yerden 7/24 erişebilirsiniz. DiyetBulut’un online kullanım özelliği ile lokal yazılımlardaki gibi, bilgisayarınızın bozulması, hacklenmesi ve güvenlik için internet bağlantınızın kesilmesi risklerini almamış olursunuz.

DiyetBulut’a sınırsız personel, asistan kullanıcı hesabı açabilirsiniz. Diyetisyen hesaplarında ise 1 lisans için 1 diyetisyen kullanımı dahildir. 2 ve daha fazla diyetisyen eklenmesi durumunda aylık 240, yıllık 2400 TL lisans ücretine ek, ek diyetisyen lisans ücretlendirmesi bulunmaktadır. Ekleyeceğiniz bütün kullanıcılar aynı DiyetBulut hesabını kullanacaktır. Hesap sahibi ana kullanıcı diğer kullanıcıların programdaki kullanım yetkilerini düzenleyebilir.

Ana kullanıcı, hesaba eklenen her kullanıcının üzerinde de yetkilidir. Menüleri, görme/ekleme/silme gibi bazı işlemleri diğer kullanıcılar özelinde yetki ile kontrol edebilir.

DiyetBulut'a girdiğiniz tüm veriler size aittir. Dilediğiniz zaman hasta, tedavi, ödeme bilgilerinizi excel olarak dışarıya aktarabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var?

İletişim bilgilerinizi ve merak ettiklerinizi bizimle paylaşın, size ulaşalım, sorularınızı yanıtlayalım.